Testy uzupełniające do Akademii Piłkarskiej

/ Aktualności / Testy uzupełniające do Akademii Piłkarskiej

Akademia Piłkarska Gminy Kobierzyce zaprasza na treningi!

23 sierpnia 2020r. w godz. 12:00-14:00 na płycie sztucznej trawiastej Stadionu w Kobierzycach odbędą się testy kwalifikujące dzieci ur. w roku 2010 oraz latach późniejszych do Akademii Piłkarskiej Gminy Kobierzyce.

Akademię Piłkarska Gminy Kobierzyce stworzono z myślą o utalentowanych sportowo dzieciach z terenu gminy Kobierzyce które w małych grupach pod okiem doświadczonej kadry szkoleniowej podnoszą swoje umiejętności piłkarskie i poprawiają sprawność ogólną.Akademia powstała na bazie Akademii Młodych Orłów (program PZPN), w ścisłej współpracy z Dolnośląskim Związkiem Piłki Nożnej. Dwa razy w roku organizowane są pokazowe treningi połączone z warsztatami trenerskimi, prowadzone przez trenerów z Mobilnej Akademii Młodych Orłów.

W miesiącach wiosenno-jesiennych zajęcia prowadzone są na boiskach trawiastych a w miesiącach zimowych na hali widowiskowo-sportowej.

Treningi w Akademii Piłkarskiej Gminy Kobierzyce zgodnie z założeniem PZPN należ traktować jako zajęcia dodatkowe, tzw. korepetycje piłkarskie ponieważ najważniejszą role w szkoleniu dzieci mają odgrywać szkółki piłkarskie.

  Kadra trenerska

  • Sebastian Słobodzian Kwalifikacja: UEFA A
  • Piotr Marek Kwalifikacja: UEFA B
  • Cyprian Łoposzko Kwalifikacja: UEFA B
  • Wojciech Kukuś Kwalifikacja: UEFA B

Trenerzy Akademii Piłkarskiej Gminy Kobierzyce uczestniczą regularnie w szkoleniach organizowanych przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej oraz Polski Związek Piłki Nożnej.

Więcej informacji o działalności Akademii Piłkarskiej Gminy Kobierzyce udziela trener Cyprian Łoposzko, tel. 663 628 790 .