Stop dla korzystania z placów zabaw na terenie Gminy Kobierzyce

/ Aktualności / Stop dla korzystania z placów zabaw na terenie Gminy Kobierzyce

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do wczorajszego komunikatu  „Stop dla korzystania z placów zabaw” wobec monitów mieszkańców Gminy w trosce o wspólne zdrowie zagrożone rozprzestrzenianiem się koronawirusa od dnia 18.03.2020 r.  do czasu odwołania obowiązuje zakaz korzystania z placów zabaw, boisk sportowych, skateparku oraz orlików administrowanych przez KOSiR, znajdujących się na terenie Gminy Kobierzyce.

Podstawa prawna: Zarządzenie nr KA/5/KOSIR/2020 Dyrektora Kobierzyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji z dnia 18.03.2020 r. w sprawie wprowadzenia zakazu korzystania z placów zabaw, boisk sportowych, skateparku oraz orlików administrowanych przez Kobierzycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

ZARZĄDZENIE NR KA/5/KOSIR/2020 Dyrektora KOSIR z dnia 18.03.2020r.

 

Aktualny wykaz terenów administrowanych przez Kobierzycki Ośrodek Sportu i Rekreacji (w tym obiektów zaplecza sportowego, boisk sportowych, placów zabaw) zawierają załączniki do Uchwały Rady Gminy Kobierzyce nr. XIV/283/2019 z dnia 20 grudnia 2019 r.

UCHWAŁA RADY GMINY KOBIERZYCE nr XIV/283/2019 z dnia 20 grudnia 2019 r.

 

Prosimy o zrozumienie i dostosowanie się do tej trudnej sytuacji.

W trosce o zdrowie Państwa i Państwa pociech, z uwagi na brak możliwości dezynfekcji urządzeń zabawowych na placach zabaw oraz urządzeń siłowni zewnętrznych, prosimy o niekorzystanie zarówno z placów zabaw, boisk sportowych, skateparku, orlików, jak i siłowni zewnętrznych administrowanych przez KOSIR na terenie Gminy Kobierzyce w związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

❗️🚫Dodatkowo informujemy o zamknięciu do czasu odwołania Ślęzańsko-Bielańskiego Obiektu Sportowo-Rekreacyjnego.

❗️🚫Prosimy o niekorzystanie ze skateparku na terenie Arkalandii.

❗️🚫Brak możliwości korzystania z obiektów potrwa do czasu odwołania, a zachowując obywatelską postawę możemy wspólnie stawić czoła zagrożeniu.