Piłka nożna

/ Sekcje sportowe / Piłka nożna

W zajęciach piłki nożnej bierze udział wiele dzieci z terenu gminy Kobierzyce. Szkolenie dzieci i młodzieży odbywa się w trzech ośrodka –
Kobierzyce, Jaszowice, Bielany Wrocławskie. Nasi najmłodsi – 5 letni sportowcy to sekcja SKRZATY. Z tej sekcji młodzi adepci piłki przechodzą do ŻAKA gdzie pobierają kolejne „szlify”. Po ŻAKU mamy ORLIKA, następnie MŁODZIKA i TRAMPKARZA. Etap młodzieżowej piłki nożnej kończy się na JUNIORZE MŁODSZYM.

W naszych sekcjach każdy zawodnik ma zapewniony harmonijny rozwój na poszczególnych etapach. Każda kategoria wiekowa to inny trener od którego zawodnik może się nauczyć nowych rzeczy – zachowania na boisku, stylu gry.

Zapewniamy udział w turniejach i rozgrywkach ligowych oraz fachową i zmotywowaną kadrę trenerską. Zajęcia są prowadzone cyklicznie – dwa razy w tygodniu. Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie sportowym w doskonałych warunkach. Wiosną, latem oraz jesienią trenujemy na stadionie sportowym w kilkoma boiskami z bardzo dobrze przygotowaną murawą. Boiska są oświetlone
co pozwala na prowadzenie zajęć po zmierzchu, co zwiększa komfort treningów. W okresie zimowym mamy zapewnione hale sportowe i sale gimnastyczne.

Kobierzycki Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia bezpłatne zajęcia, bezpłatny transport, stroje sportowe oraz wyjazdy na turnieje.

Kadra trenerska

Kobierzyce:

Maciej Zdrojewski (UEFA B) – Trener bramkarzy
Wojciech Kukuś (UEFA B), Cyprian Łoposzko (UEFA B) – kategoria wiekowa „Skrzat”;
Tomasz Legodziński (UEFA B) – kategoria wiekowa „Żak”;
Radosław Pluta (UEFA Grassroots C) – kategoria wiekowa „Orlik”;
Piotr Marek (UEFA B) – kategoria wiekowa „Młodzik”;
Piotr Marek (UEFA B) – kategoria wiekowa ,, Trampkarz”;

Jaszowice:
Krzysztof Lizak (UEFA Grassroots C) – kategoria wiekowa ,,Orlik”„Młodzik”

Bielany Wrocławskie:
Waldemar Bernecki (UEFA Grassroots C) – kategoria wiekowa „Skrzat”, „Żak”,
Maciej Zdrojewski (UEFA B) – kategoria wiekowa „Orlik”
Sebastian Słobodzian (UEFA A)– kategoria wiekowa „Młodzik”, ,, Trampkarz”

Skip to content