Karate

/ Sekcje sportowe / Karate

Przybliżając sekcję sportową karate, która istnieje w KOSiR i gminie Kobierzyce należy podkreślić, że jest to prężnie działająca, bardzo utytułowana i liczna grupa sportowców.

W swoich szeregach ma wielu zawodników i zawodniczek mogących pochwalić się międzynarodowym uznaniem i sukcesami w tym sporcie. Zajęcia są prowadzone w Kobierzycach, Bielanach Wrocławskich oraz w Ślęzie.

Od samego początku współpracujemy z Wrocławskim Klubem Karate Wrocław Dojo Lamot. Zajęcia z sekcjami prowadzą w naszych obiektach shihan Jacek Lamot, sensei Igor Lamot, sensei Robert Iwański, sensei Szymon Kwiecień, sensei Piotr Korłub.

Zajęcia karate shinkyokushin w Kobierzycach prowadzi sensei Dariusz Kwiecień, posiadacz czarnego pasa (I dan), bardzo utytułowany i znany w przeszłości zawodnik a obecnie trener karate.

Sensei Dariusz Kwiecień ma krajowe i międzynarodowe obycie w sportach walki, a jego nowoczesne i skuteczne metody szkoleniowe sprawiają, że społeczeństwo nie tylko Gminy Kobierzyce, ale także gmin ościennych garnie się do tego sportu, chce trenować karate i odnosić w nim sukcesy.

PRZYJDŹ!!! Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES!!!

Lokalizacja: Kobierzyce, Wysoka, Bielany Wrocławskie, Ślęza.

Skip to content