Get Fit NOW ! – nowa oferta siłowni KOSiR

/ Aktualności / Aktualności / Get Fit NOW ! – nowa oferta siłowni KOSiR

Zadbaj o formę właśnie teraz! To nowe hasło promujące zupełnie przełomową ofertę siłowni  KOSiR.

Zapraszamy mieszkańców Gminy Kobierzyce do skorzystania z palety zajęć siłowni KOSiR pod nazwą GET FIT NOW! W ramach zakupu wejściówki do siłowni w Hali Sportowo-Widowiskowej w Kobierzycach przy ul. Dębowej 20 będą mogli Państwo skorzystać z zajęć prowadzonych przez naszych trenerów.

Nie muszą Państwo kupować żadnego esktra karnetu ani specjalnie zapisywać- zajęcia są w cenie wejściówek do siłowni! Aby wziąć w nich udział wystarczy po prostu przyjść na wybrany trening w dostępnym terminie.

W styczniu zapraszamy Państwa na:

  • Piekielny Trening- to propozycja dla osób lubiących mocny wysiłek. Trener Sebastian Słobodzian pokaże Państwu tajniki zajęć siłowych o bardzo dużej intensywności, przeplatanej krótkimi odpoczynkami. Trening polega na wykonywaniu czterech ćwiczeń w czterech seriach po 8-12 powtórzeń, przy odpoczynku ok 30s. Ćwiczenia zostaną dobrane tak, by aktywizować u ćwiczących zarówno duże jak i małe partie mięśniowe oraz mięśnie antagonistyczne. Można śmiało powiedzieć, że „element rozrywki” podczas tych zajęć będzie stanowiła możliwość skorzystania z bieżni i ćwiczenia rozciągające!

Cel treningu: maksymalne wzmacnianie

  • Atak na brzuch i pośladki trenerka Monika Romanow proponuje ćwiczenia modelujące sylwetkę w określonych partiach ciała. Jest to doskonały trening dla Pań, które chciałyby rozpocząć pracę nad swoją figurą oraz dla Pań, które regularnie nad nią pracują. Jest to połączenie treningu wzmacniającego z wytrzymałościowym, którego efekty zauważycie Panie już po pierwszym spotkaniu!

Cel treningu: ujędrnianie

  • Zajęcia cardio-  są formą wysiłku wytrzymałościowego. Trener Cyprian Łoposzko- specjalista od maratonów pokaże Państwu niestandardowe ćwiczenia z naprzemiennym wykorzystaniem przyrządów siłowych: bieżni, rowerków i wioślarzy. Doskonały trening dla osób, które chcą zredukować tkankę tłuszczową i poprawić pracę układu oddechowo – krążeniowego jak również bezpiecznie przygotować się np. do sezonu narciarskiego. Zmienność przyrządów i metod pokaże Państwu, że w treningu cardio nie ma czasu na nudę.

Cel treningu: spalanie

  • TURBO Challenge- niespodziankę KOSiR

 

Cennik siłowni KOSiR dostępny jest tutaj: https://sport-kobierzyce.pl/?page_id=1616

Pamiętaj Nowy Rok, Nowy Ty.  Nie czekaj – GET FIT NOW!

Zajęcia będą odbywały się zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami zachowania bezpieczeństwa i wytycznymi sanitarnymi.

Skip to content